Сільпо

«Сільпо» виділила 100 млн гривень на боротьбу з коронавірусом

Національна мережа супермаркетів «Сільпо» виділила 100 млн гривень на закупівлю обладнання для лікарень та засобів захисту медиків.

«Понад 13 млн гривень уже використано для оплати 12 високоякісних апаратів штучної вентиляції легенів Hamilton швейцарського виробництва. Після надходження в Україну це обладнання спрямують до лікарень Київської, Вінницької, Кіровоградської, Чернівецької та Івано-Франківської областей», – ідеться у повідомленні з посиланням на Олександра Прядухіна, директора з роздрібної торгівлі «Сільпо».

Нині мережа разом із Міністерством охорони здоров’я України «опрацьовує найбільш ефективні сценарії розподілу допомоги». Насамперед вона буде спрямована на закупівлю обладнання для лікарень та засоби захисту медичного персоналу.

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України. Заснована в 1998 році. Станом на лютий 2020-го нараховує 260 супермаркетів, в тому числі – 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

фото: facebook.com/silpo