Rexona-sport-programme

Rexona заохочуватиме молодь до соціальних змін через спорт

Бренд Rexona запускає програму Breaking Limits, мета якої – підтримка молоді, а також соціальні зміни через спорт. Зокрема, йдеться про підтримку тих, хто стикається з найбільшими перешкодами на шляху до активної діяльності.

За програмою молоді буде надано доступ до тренерів і наставників, а також буде забезпечено місця, де «молоді люди зможуть набути впевненості в подоланні обмежень, встановлених ними самими і суспільством». У такий спосіб бренд заохочуватиме молодь досягати більшого.

«Це досягається завдяки наданню доступу до спортивних програм, а також навчання тренерів і лідерів спільнот навичкам, що сприяють довгостроковій зміні поведінки, що в кінцевому підсумку допоможе змінити життя молодих людей», – йдеться у повідомленні Rexona.

Програма співпрацює з некомерційними організаціями, які використовують рух для досягнення позитивних результатів, щоб посилити свої ініціативи і охопити якомога більше людей. Партнером Rexona є Beyond Sport, міжнародна організація соціальних змін за допомогою спорту, і мережа організацій, які заохочують до соціального розвитку через спорт.

Спочатку Rexona запускає програму в США, Бразилії та Великобританії. Бренд планує поширити її в інших країнах наступного року.

Rexona повідомляє, що напередодні провела дослідження, за результатми якого 77% людей вважають рух важливим, але 80% молодих людей недостатньо рухаються. Близько половини людей переймаються, що вони недостатньо гарні, четверо з десяти бояться осуду, а майже половина соромляться фізичної активності, особливо коли пробують щось нове.

Дослідження також показало, що майже двом з трьох осіб бракує мотивації. Ще одна  причина, особливо серед молоді – це невпевненість у своїй здатності досягати цілей.

фото: unilever.com