Подружжя з США вимагає компенсацію за виверження вулкана

Подружня пара з США вирішила відсудити компенсацію у круїзної компанії за те, що їх не попередили про можливе виверження вулкана. Співвідповідачем виступає й фірма, що організувала екскурсію. Про це пише Закон і бізнес.

Як відомо, наприкінці минулого року на острові Вайт-Айленд, що в Новій Зеландії, відбулося виверження вулкана. За останніми даними, загинула 21 людина, двоє пропали безвісти, а десятки осіб зазнали опіків тіла і дихальних шляхів.

Молодята приїхали на острів у медовий місяць. Згідно з поданим до окружного суду Маямі позовом у результаті виверження вони дістали сильні опіки поверхні тіла — 54 і 23% відповідно. У документі мовиться, що круїзна компанія та екскурсійна фірма, що доправила їх на острів, допустили халатність, не попередивши про можливу небезпеку.

У відзиві на позов круїзна компанія відзначила, що «продовжує підтримувати потреби тих, хто постраждав у результаті цього трагічного інциденту». При цьому відповідач відмовився від подальших коментарів, «поки триває розслідування».

Пара вимагає відшкодування всіх збитків, а також судового розгляду за участю присяжних, що збільшує шанси на задоволення позову.