Музыкальная афиша

Острог запрошує на Міжнародний курс камерної музики – 2019

30 червня – 7 липня 2019 року в Острозькій академії відбуватиметься Міжнародний курс камерної музики – Ostroh International Chamber Music Course. Молоді піаністи і скрипалі з різних країн світу матимуть можливість здобути майстерність під час занять у новосформованих ансамблях під керівництвом досвідчених професіоналів. Найкращі ансамблі матимуть можливість виступити в концертних залах у Швеції, де щорічно проходить Фестиваль української музики.

Заявки на участь у курсі приймаються 20 травня 2019 року за посиланням www.ostrohchamber.com. Студенти можуть подавати заявки на індивідуальне навчання або як сформований колектив. У будь-якому випадку, до заявки необхідно додати відеозапис.

Вартість навчання становить €500, у тому числі – проживання, триразове харчування, щоденні індивідуальні заняття і фінальний концерт. Утім, учасники мають можливість отримати стипендію  – відбір буде зроблено на основі наданих відеозаписів.

Громадська організація «Центр культурних ініціатив «Відповідальне майбутнє» (Responsible Future) – партнер Міжнародного курсу камерної музики – Ostroh International Chamber Music Course.

Контакт:
ostrohchamber@gmail.com