Четырехдневная рабочая неделя в офисе

ООН оголосив конкурс бізнес-грантів на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Євросоюзу оголосила конкурс бізнес-грантів для створення, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, а також в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

Мета програми – створення, відновлення та посилення ділової активності в ключових секторах економіки, які є критично важливими для подальшого економічного розвитку регіону.

Загальна сума грантового пулу, який буде розподілено протягом 2019-2020 років, складає € 2,48 млн. Втім максимальна сума одного гранту – до € 6,500 у гривневому еквіваленті.

Підприємці, які отримають грант, мають зробити власний внесок у реалізацію бізнес-плану у розмірі не менше 25% від вартості гранту (у грошовій чи іншій формі, наприклад, безоплатною працею, наданням обладнання, приміщення тощо).

Заявки потрібно подавати виключно через онлайн-систему прийому заявок за посиланням grant.ccc-tck.org.uaЗробити це необхідно до 23:59(за київським часом)3 травня 2020 року. 

Ціль 8. Гідна праця й економічне зростання