Найбільша у світі контейнерна компанія Maersk згортає бізнес у Росії

Найбільша у світі контейнерна компанія Maersk (Данія) повністю згортає роботу в Росії та планує продати свої активи в країні-агресорі. Про це повідомляє ЛІГА.net із посиланням на українського підприємця Дениса Довгополого, який оприлюднив копію листа компанії.

“Виконання нормативних документів та обмежувальних заходів, введених урядами іноземних країн щодо РФ, а також очікувана економічна турбулентність в економіці країни не дозволяють нам продовжувати свою діяльність у Росії”, – йдеться у листі компанії.

Водночас Maersk зупиняє приймання нових замовлень на всіх своїх сервісах, зокрема трансконтинентальних залізничних, океанських та авіаційних, до Росії та з Росії.

За словами компанії, для клієнтів, чиї вантажі перебувають у процесі доставлення, компанія зробить усе можливе для доправлення вантажу до місця прибуття.

Інформагентство Інтерфакс також повідомило, що в компанії нагадали, що планують вивезти всі раніше ввезені в Росію контейнери до кінця квітня. За даними Maersk, у РФ у компанії залишається близько 50 000 своїх контейнерів, переважно порожніх.