Компанія McDonald’s відкрила свій перший філіал за стандартом нульових викидів як при будівництві, так і за умов повсякденної експлуатації. Він розташований в англійському місті Маркет Дрейтон.
Ресторан отримує енергію від двох вітряних турбін та 92 кв. метрів сонячних панелей – таким чином скорочується кількість енергії, яку він споживає з мережі. Стіни будівлі утеплені вовною замість штучних матеріалів, облицювання – з переробленого ІТ-обладнання та побутової техніки. На стінах висять вивіски та предмети мистецтва, зроблені з перероблених кавових зерен і чашок.
Камені для бордюрів виготовлені також з перероблених пластикових пляшок, що знижує викиди вуглецю на 25 кг на бордюр у порівнянні з бетонними бордюрами. Понад 200 000 пластикових пляшок замість звалища пішли на переробку.
Проїзна смуга Drive-Thru зроблена з перероблених шин, а сад біорізноманіття та природна стежка поряд спроектовані дітьми з початкової школи міста. Насадження поліватимуть дощовою водою з автостоянки. Ба більше, тут житимуть дикі тварини.
У McDonald’s кажуть, що цей ресторан є зразком для нових ресторанів мережі. Мета компанії – до 2030 року досягти нульового рівня викидів у всіх ресторанах та офісах McDonald’s

