McDonald's

McDonald’s в Україні запроваджує сортування відходів у залах ресторанів

Мережа ресторанів McDonald’s в Україні запроваджує сортування відходів у залах ресторанів для подальшої переробки. Поки що – у 6 закладах Києва і 5 закладах Львова.

“Ми піклуємося про екологію й навколишнє середовище. Хочемо, щоб наша планета залишалася чистою та здоровою, тому закликаємо і вас посприяти цій великій справі.
Ми запустили сортування в 11 ресторанах по Україні, а трохи пізніше реалізуємо це по всій мережі”, – йдеться в повідомленні компанії.

https://www.facebook.com/McDonaldsUA/photos/a.133242113415956/4380586085348183/?type=3&theater

У залах ресторанів встановлені спеціальні сортувальні станції з відповідними позначками. Експеримент триватиме кілька місяців і, за прогнозами McDonald’s, до нього долучаться близько 2,6 млн українців.

До кінця 2021 року компанія планує забезпечити сортування в більшості ресторанів в Україні, а також співпрацювати з виробниками продукції, виготовленої з її вторинної сировини.

До 2025 року ми повністю перейдемо на виробництво всіх пакувальних матеріалів із поновлюваної сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно. Пакувальні матеріали з усіх ресторанів ітимуть на перероблення”, – кажуть у McDonald’s в Україні. Наразі компанія досягла цієї мети у світовому масштабі майже на 60%.