McDonald’s почав переробляти паперові стакани на пакети

Мережа закладів McDonald’s почала перероблювати використані паперові стакани у пакети для доставки та замовлень «із собою».

За даними видання The Village, їх виготовляють із целюлози. Виробником стаканів є підприємство Huhtamaki.

Посуд сортують, формують у тюки та відправляють на Зміївську паперову фабрику (Харківська область), де його відділяють від поліетиленової плівки та перероблюють. Отримані рулони паперу везуть на підприємство з виробництва паперових пакетів.

Окрім того, нині відвідувачі McDonald’s у 22 містах можуть долучитися до сортування за п’ятьма фракціями: папір, пластик, рідина, паперові стакани й інше. Компанія каже, що для того створені умови.

«Після сортування кожну фракцію окремо забирають і досортовують наші партнери й далі передають на переробні підприємства, які дарують їм нове життя. Про те, на що ми вже переробляємо пакування, розкажемо зовсім згодом. Сортуй – ми переробимо», – йдеться на офіційній сторінці в Facebook.

До 2025 року McDonald’s планує перейти на виробництво всіх пакувальних матеріалів з відновлюваної, сертифікованої сировини, а також сировини, яку можна використовувати повторно.

фото: McDonald’s