Міська рада Лос-Анджелеса проголосувала за заборону будівництва нових нафтових і газових свердловин у другому за чисельністю населення місті країни та поетапну відмову від існуючих свердловин протягом п’яти років.
CNBC повідомляє, що цей захід крокує за десятиліттями скарг містян, які боролися з проблемами зі здоров’ям через проживання поряд із забруднюючими буровими майданчиками. Понад півмільйона людей у Лос-Анджелесі живуть у радіусі чверть милі від діючих нафтових і газових свердловин, викиди з яких (бензол та сірководень) забруднюють повітря.
У регіоні знаходиться одне з найбільших міських нафтових родовищ у країні з більш ніж 5000 свердловин і налічується понад 1000 діючих або простоюючих свердловин в межах міста.