Киян закликають долучитися до World Cleanup Day

19 вересня у кожному районі української столиці відбудеться прибирання скверів, парків, витоків річок, берегів озер. В такий спосіб Київ розпочне осінній сезон толок разом із World Cleanup Day 2020.

«Прибирання міста у вихідні дні – не лише корисна звичка, а й справжній осінній екологічний тренд. Запрошуємо киян долучатися до санітарного очищення зелених зон у своєму районі. Толока – це можливість кожного свідомого громадянина зробити внесок у чистоту і благоустрій свого міста та показати чудовий приклад дітям», – зазначив в.о. начальника Управління екології та природних ресурсів Київської міської держадміністрації Олександр Савченко.

Цієї суботи комунальники «Київзеленбуд», «Плесо» та громадські організації планують провести понад 15 прибирань зелених зон за відповідним графіком. Організатори обіцяють, що прибирання відбуватимуться з дотриманням карантинних норм і соціальної дистанції.

Загалом міжнародна соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій у Всесвітній день прибирання World Cleanup Day відбудеться в 24 регіонах України та 180 країнах світу, які щорічно в третю суботу вересня виходять на акцію у своїй країні.

Ціль 11. Сталий розвиток міст і спільнот
Ціль 15. Захист екосистем суші