Індустрія криптовалют націлилася на поновлювані джерела енергії до 2030 року

На кліматичній мапі світу дебютувала нова спільнота, яка отримала назву Crypto Climate Accord. Це ініціатива приватного сектора, спрямована на те, щоб перетворити індустрію криптовалют на екологічно чисту – до 2030 року вона має споживати лише відновлювану енергію. На 100%.

Групу створено в партнерстві Energy Web, Rocky Mountain Institute та Alliance for Innovative Regulation. До неї також увійшли CoinShares, ConsenSys, Web 3, Ripple. Загалом – 20 кріптовалютних, фінансових компаній. Ба більше, її підтримала ООН, яка теж воліє бачити сталі блокчейни та кріптотехнології.

«Ідеться про ефективне використання енергії та забезпечення того, щоб споживана енергія дійсно була зеленою», – сказав Вальтер Кок, генеральний директор некомерційної організації Energy Web, в інтерв’ю VentureBeat.

За допомогою Energy Web комунальні підприємства, які фактично отримують зелену енергію з вітряних турбін або сонячну енергію, можуть показати через протоколи, де вони отримують цю енергію і як вона використовується. Зрештою учасники індустрії хочуть аби блокчейн теж працював на зеленій енергії.

Нині біткойн має погану репутацію з екологічної точки зору. Майнінг потребує роботи великої кількості енергоємних машин і процесів охолодження. Отже зростаючий попит на криптовалюти і прискорене впровадження рішень на основі блокчейнів зумовили критичну проблему – вплив технології через великі обсяги енергоспоживання на світовий клімат.

фото: @silverhousehd/unsplash.com

Ціль 13. Боротьба з кліматичними змінами та пом’якшення наслідків

Change Agency Responsible Future допомагає компаніям переглянути соціальні й екологічні наслідки своєї діяльності. Замовити консультацію >>>