Harper’s Bazaar призначив головною редакторкою темношкіру жінку

Журнал моди Harper’s Bazaar уперше за свою 153-річну історію призначив головною редакторкою темношкіру жінку. Про це повідомляє CNN.
Саміра Наср, яка зовсім недавно була виконавчим директором Vanity Fair, з наступного місяця очолить американське видання.
Наср, яка народилася в Монреалі, замінила на цій посаді Гленду Бейлі, яка очолювала редакцію майже 19 років, а в січні оголосила, що йде у відставку.
У відео, розміщеному в соціальних мережах, Наср розповіла про почуття «гордості» бути обраною на найвищу посаду «в цей важливий момент в історії нашої країни».
«Я бачу світ у всіх його барвах, тому для мене важливо почати новий розділ історії Harperʼs Bazaar і висвітлювати особистостей, які, на мою думку, надихають сучасних людей», – сказала Наср.
Тим часом Сенат США затвердив генерала Чарльза Брауна на посаду глави штабу військово-повітряних сил США. Браун став першим афроамериканцем, який очолив рід військ у збройних силах США.
Нагадаємо, в США прокотилися масштабні протести через смерть Джорджа Флойда. Мітингувальники, зокрема, виступають за реформу поліції у США, проти мотивованих расизмом упереджень у роботі правоохоронців.
Ціль 10. Скорочення нерівності