Британія втричі збільшить висадку дерев для боротьби зі зміною клімату

Великобританія заявила, що планує потроїти темпи висадки дерев протягом наступних трьох років, щоб досягти своєї мети – нульові викиди вуглецю до 2050 року.

За даними Reuters, для боротьби зі зміною клімату Великобританія воліє просувати свої екологічні плани і спонукати інші країни зробити те саме напередодні конференції ООН зі змін клімату COP26, що відбудеться в проведення в листопаді і Глазго.

Міністр довкілля Великобританії Джордж Юстіс оголосить у вівторок, що темпи створення лісових масивів потрояться до травня 2024 року. Водночас щорічно висаджується близько 7000 гектарів лісових масивів.

«Ми подбаємо про те, щоб правильні дерева були посаджені в правильних місцях і щоб в лісовому секторі було створено більше зелених робочих місць», – має сказати Юстіс, згідно із заявою уряду.

Напередодні COP26 уряд Великобританії заявив, що зосереджений на чотирьох цілях: забезпечення глобального чистого нуля, захист спільнот і природних місць існування від впливу зміни клімату, мобілізація фінансових коштів і спільна робота країн для прискорення дій.

Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату

 

Change Agency Responsible Future допомагає українським містам і компаніям переглянути соціальні й екологічні принципи своєї роботи, визначитися з новими пріоритетами та вийти на нову траєкторію розвитку. Замовити консультацію >>>