Bolt

Bolt залучив $711 млн інвестицій

Естонська компанія Bolt залучила $711 млн у новому раунді фінансування. Основні інвестори – Sequoia Capital і Fidelity. З новою інвестицією оцінка компанії майже подвоїлася – з $4,8 млрд до $8,4 млрд.

Залучені інвестиції буде спрямовано на подальше масштабування наявних продуктів компанії та прискорення переходу від особистих автомобілів до сервісів каршерінґу в містах.

«Міста дедалі частіше хочуть перейти від володіння приватним автомобілем до райдшерінґу та інших варіантів «загальної мобільності», як-от електричні скутери та каршерінґ», – сказав в інтерв’ю CNBC генеральний директор і співзасновник Bolt Маркус Вілліг.

За його словами, інвестори починають усвідомлювати цінність «супердодатку» — концепції, яка поєднує кілька сервісів на одній платформі. Ця тенденція особливо популярна у деяких частинах Азії, але в Європі та Північній Америці вона розвивається повільніше.

Bolt заявляє, що зараз має 100 мільйонів клієнтів у 45 країнах Європи та Африки. Від таксі він розширився до онлайн-доставки їжі та продуктів, а також електронних скутерів.

Два роки тому компанія оголосила Зелений план і взяла на себе довгострокове зобов’язання зменшити негативний вплив на екологію: «Наш перший крок – зробити всі поїздки Bolt в Європі повністю нейтральними за рівнем емісії вуглецю. Завдяки інвестиціям у екологічні проєкти ми повністю нейтралізуємо викиди COдля поїздок».

Bolt підтримав низку проєктів, спрямованих на нейтралізацію викидів CO2 по всьому світу. В компанії кажуть, що її ініціатива з нейтралізації викидів вуглецю – це багатомільйонна інвестиція, яка буде збільшуватись разом зі зростанням кількості поїздок із Bolt.

Зелений план Bolt передбачає нейтралізацію викидів CO₂ з поїздок Bolt в Європі й компенсація впливу мінімум 5 мільйонів тонн викидів до 2025 року. Компанія має на меті залучити більше електромобілів та електросамокатів до власної платформи для забезпечення більш екологічного пересування містом.

фото: blog.bolt.eu

Допомагаємо менеджерам українських компанії визначитися із соціальними й екологічними пріоритетами, розробити стратегію сталого розвитку >>>