Bolt

Bolt пропонує поїздки по Європі з нейтральним рівнем викидів вуглецю

Транспортна компанія Bolt оголосила Зелений план і взяла на себе довгострокове зобов’язання зменшити негативний вплив на екологію.

«Наш перший крок – зробити всі поїздки Bolt в Європі повністю нейтральними за рівнем емісії вуглецю. Завдяки інвестиціям у екологічні проекти ми повністю нейтралізуємо викиди COдля поїздок», – йдеться у блозі Bolt.

Компанія пояснила, що підтримала низку проектів, спрямованих на нейтралізацію викидів CO2 по всьому світу. Тож їй вдалося нейтралізувати шкідливий вплив на екологію, зробивши поїздки з Bolt більш екологічними і відтепер кожна поїздка Bolt по Європі матиме 100% нейтральний рівень емісії вуглецю.

«Наша ініціатива з нейтралізації викидів вуглецю – це багатомільйонна інвестиція, яка буде збільшуватись разом зі зростанням кількості поїздок із Bolt», – кажуть в компанії.

Зелений план Bolt передбачає нейтралізацію викидів CO₂ з поїздок Bolt в Європі й компенсація впливу мінімум 5 мільйонів тонн викидів до 2025 року. Компанія має на меті залучити більше електромобілів та електросамокатів до власної платформи для забезпечення більш екологічного пересування містом. Окрім того, вона використовуватиме відновлювані джерела енергії в усіх офісах Bolt по всьому світу в 2020 році.

«Глобальне потепління – одна з найбільших загроз людству у 21-му столітті. Воно вже спричинило зміни у геологічній та екологічній системах Землі, викликало екстремальні зміни погодних умов, засуху, та підвищило ризик виникнення лісових пожеж. Якщо ми разом не почнемо зменшувати викиди парникових газів, шкода, заподіяна навколишньому середовищу та мільйонам людей, буде лише поглиблюватись  впродовж наступних десятиліть», – акцентує Bolt.

В компанії зауважують, що зменшення шкідливого впливу CO2 на навколишнє середовище також можливе завдяки інвестуванню у відновлювані джерела енергії, як от сонячну або вітрову енергію, а також завдяки проєктам, що спрямовані на видалення вуглекислого газу з повітря. Наприклад, висадка дерев.

фото: blog.bolt.eu

Допомагаємо менеджерам українських компанії визначитися із соціальними й екологічними пріоритетами, розробити стратегію сталого розвитку >>>