Atmos Faceware – аксесуар, що захищає від забрудненого повітря

Atmos Faceware від компанії Ao Air – це технологічне рішення для людей і регіонів, що потерпають від забрудненого повітря. Гаджет, актуальність якого зумовлено кліматичними змінами й дедалі частішими лісовими пожежами, дебютував на виставці на CES 2020 і вартує 350 доларів. Про це повідомляє The Verge.

Розробники звертають увагу на те, що астма та інші респіраторні захворювання збільшують ризик розвитку інсульту, серцевих захворювань і навіть онкологічних. Людям, які переживають лісові пожежі в Австралії або сезони лісових пожеж у Каліфорнії, доводиться боротися не тільки з полум’ям, але й з небезпечним димом. І навіть райони, далекі від пожеж, іноді дихають повітрям із вмістом крихітних шкідливих часток. Тож Atmos Faceware хоче бути частиною вирішення проблеми.

Компанія замовила власне дослідження, яке показало, що маска забезпечує кращий захист від твердих часток, аніж стандартні маски з повітряним фільтром. На відміну від більшості масок і респіраторів, Atmos Faceware з чотирма додатковими фільтрами не потребує герметичного ущільнення і дозволяє іншим бачити обличчя людини.

фото: Ao Air