Тренинг Sustainability reporting: a step-by-step way to transparency

Час звітувати! У Києві відбудеться тренінг Sustainability reporting: a step-by-step way to transparency

10 жовтня в Києві відбудеться захід, присвячений світовому мейнстріму – екологічній і соціальній відповідальності бізнесу та нефінансовій звітності за нею. Його організаторами є Глобальний договір ООН разом із Агенцією змін Responsible Future (Україна) і Sustinere (Естонія).

Сьогодні у світі внутрішні і зовнішні стейкхолдери – інвестори, акціонери, працівники, клієнти, партнери, громади тощо – вимагають більше від бізнесу прозорості, етичності, залучення та відповідальності. ЄС зобов’язує всі компанії, що мають понад 500 працівників, щорічно публікувати нефінансові звіти. Ті компанії, які працюють на європейських ринках, усвідомили, що нефінансова звітність – це вже обов’язок, який серед іншого впливає на конкурентоспроможність.

Під час тренінгу Sustainability reporting: a step-by-step way to transparency його учасники дізнаються, як обирати та залучати стейкхолдерів, а також основні міжнародні стандарти підготовки звітів про сталий розвиток та специфіку вимог Глобального договору ООН. Окрім того, йтиметься про вимір впливу бізнесу на соціальне та природне середовище і KPI, будуть наведені формати і дизайни звітів.

Серед спікерів – радники з питань сталого розвитку та співзасновник консалтингової компанії Sustinere Марко Сіллер і Маріс Ойямуру (Естонія), голова правління Мережі Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук і консультантка з питань сталого розвитку, співзасновниця Responsible Future Клавдія Шевелюк (Україна).

Реєстрація на тренінг Sustainability reporting: a step-by-step way to transparency >>>