ведучі каналу 1+1

1+1 запустив серію соціальних роликів із зірками каналу про коронавірус

Канал “1+1” запустив серію соціальних роликів із закликом бути відповідальними та подбати про близьких у надзвичайних умовах поширення епідемії коронавірусу. У відео знялися телеведучі Дмитро Комаров, Наталія Мосейчук, Катерина Осадча, Руслан Сенічкін, Неля Шовкопляс, Людмила Барбір та Єгор Гордєєв.

Ведучі “Сніданку з 1+1” радять утриматися від обіймів та нагадують про важливість регулярного миття рук та їх дезінфекції. Людмила Барбір звертається до глядачів з проханням дотримуватися рекомендацій лікарів:  “Давайте діяти на випередження, щоб не допустити масового поширення вірусу в Україні!”

Ведуча ТСН Наталія Мосейчук на відео дає пораду: за перших ознак респіраторного захворювання не ігнорувати проблему і одразу телефонувати сімейному лікарю. “Не будьте легковажними, бережіть себе та Україну!”, – говорить ведуча.

Тим часом ведучий програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров закликає українців у період карантину перебувати вдома, адже життя важливіше за будь-які невідкладні справи. “Зараз вихід на вулиці міста – це великий ризик для вас та оточення”, – наголошує він.

Крім того, ведуча “Світського життя” Катерина Осадча закликає проявити турботу про літніх людей, які перебувають у найбільшій групі ризику зараження вірусом. А

Основний слоган роликів – “Подбай про себе та близьких”. Усі ролики можна подивитися в ефірі каналу “1+1”, а також на Youtube.


фото: facebook.com/snidanok