Небо в облаках

Як стати кліматично позитивним бізнесом?

Триває реєстрація на міжнародну онлайн-лекцію, яка відбудеться 16 вересня 2021 в Європейській бізнес-асоціації і має на меті допомогти компаніям в їх прагненні скоротити викиди і протидіяти кліматичним змінам.

Передбачена участь у заході радника з питань сталого розвитку, засновника компанії Sustinere (Естонія) Марко Сіллера і консультантки зі сталого розвитку, засновниці Change Agency Responsible Future Клавдії Шевелюк, які дадуть практичні поради щодо управління кліматичним впливом.

Нагадаємо, днями ООН закликала країни підтвердити свою прихильність боротьбі зі зміною клімату і примкнути до коаліції «нульових викидів». Відповідно до оновленого національного плану Україна взяла на себе зобов`язання скоротити викиди парникових газів на 65% до 2030 року.

В Україні серед основних заходів зі скорочення викидів протягом наступних 10 років стануть модернізація та оновлення енергетичної інфраструктури, промислових підприємств, розвиток відновлюваних джерел енергії, запровадження заходів з енергоефективності у всіх галузях економіки, розвиток органічного сільського господарства, сприяння використанню електромобілів тощо.

На онлайн запрошуються менеджери вищої та середньої ланки приватного й державного сектору, керівники з фінансів, логістики, екології, корпоратиної соціальної відпоідальності і сталого розвитку, комунікацій.

Питання для обговорення:

  • Як оцінити кліматичний вплив вашої організації чи продукту?
  • Як проаналізувати свій вуглецевий слід і які методології та стандарти застосовувати?
  • Що є достатнім та науково обґрунтованим сценарієм зменшення впливу на організаційному рівні?
  • Як зменшити вуглецевий слід підприємства та з чого почати?
  • Що необхідно знати про компенсацію негативного впливу?
  • Кліматично нейтральний чи кліматично позитивний – у чому різниця і на що звертати увагу?

Реєстрація обов’язкова.


Ціль 13. Боротьба зі зміною клімату та її наслідками

Responsible Future допомагає компаніям в Україні визначитися з пріоритетними Цілями сталого розвитку, проаналізувати продукти та послуги на вуглецевий слід, розробити стратегію і налаштувати метрики за ESG-показниками, підготувати щорічний нефінансовий звіт. Замовити консультацію >>>