Volkswagen побудує фабрики з виробництва аккумуляторів

Німецький автовиробник Volkswagen включився в перегони на електричних автомобілях і оголосив, що планує побудувати в Європі до 2030 року шість фабрик із загальною виробничою потужністю 240 ГВт/г. Перші два заводи акумуляторів працюватимуть у Шкеллефтео (Швеція) і Зальцгіттері (Німеччина).

Стратегія Volkswagen полягає у зниженні вартості акумуляторних систем за допомогою нового уніфікованого акумуляторного елемента, який буде запущено в 2023 році та встановлено майже в 80% електромобілів групи.

Volkswagen також додасть нові пункти зарядки електромобілів по всій Європі, США та в Китаї. У партнерстві з BP, іспанською компанією Iberdrola та італійською енергетичною компанією Enel автовиробник планує експлуатувати близько 18 000 громадських пунктів зарядки в Європі до 2025 року проти 3600 на даний момент. Volkswagen підрахував, що його мережа покриє приблизно одну третину очікуваного загального попиту на континенті на той час.

Також Volkswagen розширює пункти зарядки в США та Китаї. Дочірнє підприємство Electrify America планує до кінця року мати близько 3500 пунктів швидкої зарядки в Північній Америці. У Китаї Volkswagen націлився загалом на 17 000 пунктів швидкої зарядки до 2025 року.
Для порівняння, Tesla нині має 20 000 точок швидкої зарядки у всьому світі.

З 2022 року електромобілі Volkswagen також підтримуватимуть технологію, яка дозволятиме їм підключатися до приватних, комерційних і державних енергетичних систем.

фото: volkswagen-newsroom.com