Онлайн-курс устойчивого развития

В Україні стартував перший онлайн-курс зі сталого розвитку

Освітній курс «Сталий розвиток: нова філософія мислення» – це перший в Україні онлайн-курс про стале мислення та сталий розвиток. До того ж, рекомендований Програмою розвитку ООН. Його авторка – засновніця Агенції змін Responsible Future, консультантка зі сталого розвитку Клавдія Шевелюк.

«Що таке сталий розвиток? Як трансформувати себе або свою компанію у новому світі? Хто такі стейкхолдери і навіщо розуміти їхні цінності та потреби? У вас буде можливість дізнатися про це під час перегляду цього курсу. І я присвячую його кожному українцю, хто прагне позитивних змін», – каже Клавдія Шевелюк.

Курс знаходиться у вільному доступі та відкритий для кожного на ВУМ online.  Громадська організація «Відкритий Університет Майдану» є партнером проекту.

«Будь-які зміни починаються зі зміни власних переконань і звичок. Нині зміни будуть успішними тоді, коли відбуватимуться з урахуванням впливу на людство, планету, економіку. Іншого шансу щось змінити більше не буде. За 50 років світ зміниться на стільки, що це визначить розвиток Землі на наступні 10 000 років», – переконана Клавдія Шевелюк.

Вона закликає застосувати знання про сталий розвиток та мислення на практиці.

Клавдия Шевелюк