Україна започаткувала екологічну акцію, під час якої висадять 1 млн дерев

На минулих вихідних по всій території України, а також у 100 країнах світу проходила акція «1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу», щоб привернути увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми планети. Глобальний екологічний проєкт має назву Greening of the Planet.

За повідомленням громадської організації «Озеленення України», кожна область України та іноземні країни обрали для себе певні види дерев, які притаманні саме їхнім регіонам, країнам. Мільйонним деревом, яке висадили в Україні, стала ялинка.

У Київській області основна локація з висадки дерев – лісосмуга в Пущі-Водиці. Акція відбулась за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства закордонних справ України та Державного агентства лісових ресурсів України.

Дипломатичну алею висаджували надзвичайні та повноважні посли 21 однієї країни. Партнерську алею – представники екосвідомих компаній, які усвідомлюють важливість збереження та відновлення природнього середовища і фінансово підтримують проєкт. Тим часом блогери своїм прикладом змотивували та надихнули власні аудиторії на збереження довкілля.

Ціль 13. Боротьба з кліматичними змінами та пом’якшення наслідків

 

Агенція змін Responsible Future допомагає компаніям переглянути соціальні й екологічні наслідки своєї діяльності. Замовити консультацію >>>