Сервис UberGREEN

Uber запускає в Києві сервіс UberGREEN

Компанія Uber запускає від сьогодні в Києві експериментальний сервіс UberGREEN, в автопарку якого – тільки електромобілі. Отже після запуску кияни зможуть вибрати в меню програми опцію виклику саме еко-автівки.

Нині UberGREEN вже працює в кількох містах світу. Зокрема, в Амстердамі, Лондоні, Лісабоні, Бухаресті, Порту, Цюріху, Мюнхені та Парижі, де використовують електрокар Renault Zoe. У майбутньому Uber планує розгорнути UberGREEN в інших європейських містах.

Раніше стало відомо, що Uber має намір вкласти $260 млн, щоб його водії у Лондоні пересіли на електромобілі. Таксисти компанії, які почнуть працювати на електрокарах, отримуватимуть більше. Розмір доплати залежатиме від кілометражу.

Нагадаємо, що Німеччина готова припинити продажі бензинових і дизельних автомобілів до 2030 року, Франція − до 2040 року, а Великобританія оголосила про плани досягти нульової емісії вихлопних газів до 2050 року. Втім найбільш рішуче налаштована Норвегія, яка хоче повністю перейти на електротранспорт до 2025 року. Сьогодні вже майже половина автомобілів, які продають у цій багатій на нафту і газ країні, є електричними.

Фото: Uber