Практикум по устойчивому развитию

У Києві відбудеться практикум для бізнесу «Сталий розвиток: управління змінами як конкурентна перевага»

18 квітня в українській столиці відбудеться практикум «Сталий розвиток: управління змінами як конкурентна перевага» для представників бізнесу, який допоможе усвідомити глобальні тренди зі сталого розвитку й ознайомитись із успішним досвідом екологічних і соціальних перетворень в Україні і світі. На прикладах країн і міст, кейсах міжнародних і українських компаній буде розглянуто, як можна бути економічно успішним і водночас позитивно впливати на довкілля і суспільство.

«Наша мета – допомогти компаніям державного і приватного сектору в Україні бути відповідальними, адаптувати бізнес-стратегії до нових реалій, уникнути ризиків, перетворивши їх на нові можливості для зростання і конкурентні переваги, а також донести їх до зацікавлених сторін», – розповіла Клавдія Шевелюк, засновниця Агенції змін Responsible Future, консультантка зі сталого розвитку.

Зокрема, програма заходу передбачає розгляд наступних питань:
– що таке сталий розвиток і як застосовувати його принципи в роботі і житті;
– чому бізнесу важливо трансформуватися вже сьогодні;
– що собою представляють нові сталі бізнес-моделі;
– хто такі стейкхолдери і як побудувати з ними роботу;
– як розробити стратегію сталого розвитку та підготувати звітність.

За словами спікерки Клавдії Шевелюк, сьогодні наявність у компанії стратегії сталого розвитку – свідчення того, що ця компанія має довгостроковий план розвитку і піклується про свою репутацію. Ба більше, іноземні інвестори нині, як ніколи раніше, звертають увагу на нефінансові звіти компаній, приймаючи рішення щодо співпраці. Окрім того, дедалі більше представників нового покоління під час працевлаштування «зважують» політику відповідальності компанії і вже потім вирішують, працювати в ній чи ні.

Детальніше ознайомитися з програмою бізнес-практикуму, а також подати заявку на участь можна за посиланням >>>