Аудио подкасты по устойчивому развитию

Світ у навушниках. Вийшла серія подкастів зі сталого розвитку від проф. Віссера

Професор, керівник кафедри сталої трансформації в Антверпенській школі менеджменту Вейн Віссер (Wayne Visser) випустив серію подкастів зі сталого розвитку. Він ділиться своїми роздумами про важливість для бізнесу бути драйверами позитивних змін, значущість сталих процесів для суспільства і кожного з нас. Він також розповідає, як бізнес може бути силою добра у світі, а як люди – чинниками позитивних змін.

Зміст кожної серії базується на одній із книг Вейна Віссера і є квінтесенцією нових ідей, практик та уроків щодо корпоративної соціальної відповідальності, сталого бізнесу та трансформаційних змін.

Профессор Виссер

Професор Віссер також є засновником CSR International, директором Kaleidoscope Futures та співробітником Інституту сталого лідерства університету Кембриджа.

Він здобув славу як аналітик стратегій, радник з питань сталого розвитку, експерт з корпоративної соціальної відповідальності, футурист, кінопродюсер і професійний спікер. Упродовж останних 30 років працював з понад 150 компаніями в 75 країнах світу – від Coca-Cola, Dell, DHL і HSBC до  Програми ООН з навколишнього середовища (UNEP) і Світового банку.

Аудіофайли знаходяться у вільному доступі і наразі доступні тільки англійською мовою. Завантажити їх також можна на iTunes.

***

05 березня 2019 року в Києві відбудеться відкритий показ документального фільму «Closing the Loop» за участю професора Віссера, який привітає учасників заходу і висловить свою думку щодо принципів кругової економіки.

Ініціатор показу в Києві – Агенція змін Responsible Future за ліцензією Circular Economy Club та в партнерстві з Відкритим Університетом Майдану (ВУМ). Захід відбуватиметься у громадському просторі Urban Space 500.

Слідкуйте за аносами на нашій FB-сторінці!

Премьера документального фильма о циркуляционной экономике