Stora Enso запропонувала паковання з нульовим викидом вуглецю

Потужна фінсько-шведська лісопромислова компанія Stora Enso розробила і запропонувала підприємцям Performa Light CarbonZero – це перший картон із нейтральним викидом вуглецю на ринку. В такий спосіб вони можуть компенсувати викиди під час виробництва продукції чи надання посуг.

Компенсація вуглецю означає добровільну компенсацію викидів парникових газів шляхом купівлі квот на викиди вуглецю для підтримки проєктів, спрямованих на покращення клімату. Ці проєкти охоплюють як використання відновлюваних джерел енергії, так і збільшення поглинання вуглецю завдяки висадці дерев.

«Нашим пріоритетом завжди є скорочення викидів викопних вуглеводнів у нашій діяльності та виробничо-збутовому ланцюгу, наскільки це можливо, і наша мета зрештою – пропонувати вуглецево-нейтральні продукти без необхідності компенсації. Проте сьогодні деяких викидів не уникнути. Завдяки послугам із компенсації викидів вуглецю ми вже можемо запропонувати повністю вуглецево-нейтральну упаковку», – каже Крістіна Вейтола, віце-президент зі сталого розвитку підрозділу пакувальних матеріалів.

Performa Light CarbonZero виробляється на заводі Stora Enso у Форсі (Швеція), де відсутні викиди викопного вуглецю як при виробництві, так і внутрішній логістиці з початку 2022 року. Це результат безперервної роботи та інвестицій у виробництво, яке нині вже має дуже низькі викиди парникових газів.

Нагадаємо, раніше Stora Enso підтримала виробничий проєкт TreeToTextile, мета якого – розробка новітнього текстильного волокна з тирси.

Stora Enso вважає необхідним для боротьби зі зміною клімату використання поновлюваних матеріалів, ресурсозберігаючі та енергоефективні виробничі процеси, а також стале лісокористування. Відповідно, компанія має за мету замкнене коло виробництва 100% власної продукції до 2050 року, нульові викиди СО2 і позитивне біорізноманіття.

фото: storaenso.com