Samsung Galaxy

Samsung презентував додаток на підтримку Цілей сталого розвитку ООН

Компанія Samsung Electronics запропонувала новий мобільний додаток і аксесуари для підвищення обізнаності щодо 17 Цілей сталого розвитку, затверджених на період до 2030 року. Разом із Програмою розвитку ООН вони оголосили про укладення партнерства для підтримки Цілей сталого розвитку ООН, що пов’язані з найбільшими проблемами світу, такими як кліматичні зміни, нерівність прав, погіршення довкілля тощо.

«Сьогодні потенціал застосування технологій для вирішення найактуальніших проблем сучасного світу більший, ніж будь-коли, – прокоментував президент і виконавчий директор підрозділу IT & Mobile Communications компанії Samsung Electronics Донг Джин Ко. – Завдяки нашій співпраці з ПРООН користувачі Galaxy отримають простий і ефективний спосіб дізнатися про Глобальні цілі ООН і підтримати важливі для них проекти, щоб разом змінити світ».

Додаток «Глобальні цілі Samsung» є на смартфонах Samsung Galaxy. Окрім інформації про завдання, які стоять перед людством, він містить опцію пожертвувань на допомогу у вирішенні глобальних проблем, зокрема на підтримку роботи ПРООН по всьому світу.

Окрім того, Samsung випускає спеціальну серію аксесуарів, частка від продажів яких також перераховуватиметься на досягнення Цілей сталого розвитку ООН. Чохли для Galaxy Note10 із відповідним дизайном, натхненним глобальними цілями, і бездротовий зарядний пристрій були представлені на презентації Unpacked одночасно з новим смартфоном.

Автори ініціативи хочуть перш за все задіяти нове покоління для втілення цих ідей в життя. Власники смартфонів Galaxy мають можливість брати участь у різноманітних проектах або просто встановити шпалери з зображеннями надихаючих людей, які зробили або роблять світ кращим.

Новий мобільний додаток доступний 19 мовами і встановлюється на Galaxy Note10. Пізніше, з 23 серпня 2019, його можна буде скачати на інші смартфони Galaxy.

фото: samsung.com