Пятикратный чемпион Ф1 Льюис Хэмилтон

П’ятиразовий чемпіон Formula 1 відкриває мережу бургерів на рослинній основі

Британська зірка Formula 1 Льюїс Гемілтон узяв участь у гонці продуктів на рослинній основі, започаткувавши міжнародну мережу бургерів на рослинній основі – Neat Burger. Перший заклад відкриється в понеділок у центрі Лондона. І, за даними BusinessGreen, у найближчі два роки відкриється ще 14 закладів за франшизою.

Щоб створити мережу, Гемільтон об’єднався з компанією The Cream Group, яка працює на ринку комерційної нерухомості, а також отримав підтримку Томмазо Чиабра – посла ЮНІСЕФ і водночас інвестора Beyond Meat.

За його словами, нова мережа здійснить «революцію в погляді на продукти, що не містять м’яса». Гонщик анонсував відкриття через Twitter і запросив спробувати бургери, які підкроять смаком усіх – і любителів м’яса, і вегетаріанців, і веганів.

Страви готуватимуть у співробітництві з піонером альтернативного білка Beyond Meat. У ресторанах запропонують три види бургерів і хот-догів на рослинній основі: The Neat, The Cheese і The Chick’n. До них також додаватимуть молочні коктейлі без молока і напої на рослинній основі.

Гемільтон став веганом у 2017 році. За деякими даними, після перегляду документального фільму Netflix про вплив м’яса і молочних продуктів на здоров’я і навколишнє середовище.

Читайте також: Фінський Solar Foods винайшов виробництво протеїну з повітря, води і електрики

фото: twitter.com/LewisHamilton