Рабочий процесс

ООН запустила навчальну онлайн-платформу для підприємців

Програма ООН із відновлення та розбудови миру анонсувала старт в Україні освітньої онлайн-платформи для підприємців «Почати.Бізнес». Її розробка здійснювалася за фінансової підтримки уряду Польщі.

Від повідно до офіційного повідомлення, платформа стане в нагоді як початківцям, які цікавляться, з чого почати підприємницьку діяльність, а також тим, хто вже має власну справу та шукає дієвих порад, як розвивати бізнес. Зокрема, своїм досвідом діляться через відео успішні підприємці та підприємниці – вони розповідають, де шукати фінансування і як залучати інвестиції, як креативний підхід примножує прибуток і як врятувати бізнес від криз.

Наразі платформа пропонує сім інтерактивних курсів, присвячених різноманітним сферам бізнесу, як-от креативні індустрії,  готельна справа чи, наприклад, виробництво текстилю або кераміки.

Кожен курс ділиться на тематичні модулі, по завершенню яких користувачі порталу зможуть перевірити та закріпити отримані знання, пройшовши тести.

Лекторами навчальної платформи стали експерти Офісу розвитку малого та середнього підприємництва, засновники стартапу Petcube, власник готельного комплексу «Смерека», що на Донеччині, авторка бренду конопляного текстилю DevoHome, співвласник «Донбаскераміки», засновники бренду еко-снеків «Ф’ючіпси», співзасновниця рекламного агентства CF.Digital та інші.

«Цим проєктом ми прагнемо не просто мотивувати людей розпочати власну справу, адже часто просто мотивації може виявитися недостатньо. Натомість ми запропонували ефективні інструменти, дієвість яких легко підтверджується бізнес-успіхами підприємців», — наголосив  Віктор Мунтяну, керівник Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Ціль 1. Подолання бідності
Ціль 2. Подолання голоду, розвиток сільського господарства
Ціль 4. Якісна освіта
Ціль 8. Гідна праця та економічне зростання
Ціль 9. Промисловість, інновації та інфраструктура