Автономный морской курорт на солнечных батареях Kudadoo на Мальдивах

На Мальдівах побудували розкішний еко-курорт

На Мальдівах побудували унікальний курортний готель Kudadoo Maldives Private Island, який визнано експертами Luxury Travel Intelligence (LTI) найкращім у світі новим luxury-готелем за підсумками 2018 року. Він працює за системою all-inclusive і складається з 15 просторих вілл із терасою і басейном, площа якого – 44 кв.м. Приватний дворецький, приготовлені за побажанням гостей кулінарні шедеври, дивовижної краси лагуни і острови, надзвичайні spa-процедури, персональний дайвінг і незабутні враження… До того ж, цей розкішний курорт на атолі Лхавійані відповідає принципу eco-conscious і використовує для своїх потреб виключно сонячну енергію.

Проект приватного курорту Kudadoo Maldives розроблено нью-йоркською архітектурною фірмою Yuji Yamasaki Architecture (YAA) відповідно до екологічних принципів. Готель побудовано над морем, його дах вкрито сонячними фотоелектричними панелями і він отримує достатньо сонячної енергії для задоволення на 100% власних потреб, адже знаходиться в одному з найвигідніших з-поміж усіх географічних місць на Мальдівах. «Сонячний» дах став фірмовим елементом усієї будівлі.

Новый роскошный курорт на Мальдивах

«Для курортних зон на Мальдівах традиційно властиво ховати сонячні панелі подалі від очей туристів. Утім, у випадку з Kukadoo вони не тільки працюють за своїм прямим призначенням, а й стали елементом фірмового стилю, символом цього місця», – кажуть архітектори.

Гості можуть оцінити розмір сонячного даху та спів ставити до масштабів курорту, який забезпечується енергією Сонця. Дизайн будівлі за своєю геометрію сприяє максимальному виробництву електроенергії і, водночас, мінімізує споживання електроенергії, дозволяючи сонячному світлу проникати між панелями – в такий спосіб мінімізовано використання штучного світла впродовж дня.

Архітектори прагнули мінімізувати вплив на навколишнє середовище. Отже курорт здебільшого побудовано з еко-сталих матеріалів. Наприклад, з деревини, яку привезли з лісів Канади, Нової Зеландії та Індонезії, сертифікованих за міжнародними стандартами сталості. Енергоспоживання мінімізується завдяки енергоефективним системам кондиціювання, конструктивним особливостям вентиляції і повністю автоматизованому освітленню.

Курортный отель Kudadoo

Автори сталого дизайну також додають, що Kudadoo – це екологічний рай, де розкіш і природа помітно доповнюють один одного.

Отель Kudadoo Island работает от солнечной энергии

Сьогодні екологічні зміни зачіпають планування не тільки міст, а і курортів.

 

Фото: Kudadoo Maldives Private Island