МХП подвоїв соціальні та інфраструктурні інвестиції

Агроіндустріальний холдинг МХП (ТМ «Наша Ряба», «Легко!», «Бащинський», «Qualiko», «Ukrainian Chicken») звітував, що за підсумками 2018 року вдвічі збільшив обсяги соціальних та інфраструктурних інвестицій в регіонах своєї присутності. Інвестиції склали понад 200 млн. гривень.

Як повідомила керівник з корпоративної соціальної відповідальності МХП Вікторія Нагірняк, найбільш вагомі проекти реалізовано у сфері освіти – школи і дитячі садки, медицини, розвитку дорожньої та соціальної інфраструктури в регіонах присутності.

У розвиток дитячих садків і шкіл холдинг інвестував упродовж 2018 року понад  41 млн. гривень. Окрім того, до програми розвитку освіти залучені профільні вищі навчальні заклади, з якими МХП налагодив стратегічну співпрацю щодо підготовки та залучення молодих фахівців.

Також інвестиції спрямовувалися в соціальну інфраструктуру. «Нині, коли відбувається децентралізація, інвестиції у сільську місцевість важливі як ніколи для підтримки місцевих громад», – розповіла Вікторія Нагірняк.

У рамках проектів підтримки сільської медицини та медичних установ в регіонах присутності підприємств МХП, а також з метою адресної допомоги на лікування, холдинг реалізував програми на загальну суму понад 12 млн. гривень. Серед них – проект «Лікар для села», що сприяє фінансуванню виїзних оглядів лікарів у селах, закупівель необхідного обладнання та медикаментів для амбулаторій.

Ще понад 7 млн.​​ гривень МХП спрямував на благодійні цілі, а також проекти адресної соціальної допомоги при народженні дитини, допомогу сім’ям, ветеранам і воїнам АТО. Отже загальний обсяг проектів громадської і соціальної спрямованості, реалізованих холдингом у 2018 році, перевищив 140 млн грн.

Щодо розвитку інфраструктури, впродовж 2018 року інвестиції склали майже 37 млн. гривень. Додатково понад 52 млн. гривень виділено на реконструкцію і ремонт доріг, ще близько 7 млн. ​​грн. – на поліпшення забезпечення населених пунктів світлом і водою.

Корпоративная социальная ответственность МХП

Окрему увагу МХП приділив розвитку підприємницьких ініціатив в регіонах присутності, націлених на підвищення зайнятості та розвиток переваг регіонів. У 2018 році він поширив свою підтримку з двох до п’яти регіонів, де провів мікрогрантовий конкурс «Село: кроки до розвитку» серед початківців та досвідчених сільських підприємців. Відібрано 83 найкращі проекти у Вінницькій, Черкаській, Івано-Франківській, Тернопільській та Дніпропетровській областях, які запропонували найбільш вдалі бізнес-плани. Переможці отримали гранти на старт або розвиток своєї справи на загальну суму понад 4 млн. грн.