Пункти сортування відходів Metro

Metro Cash & Carry відкрила в Одесі пункт приймання вторсировини

Мережа магазинів Metro Cash & Carry Ukraine відкрила в місті Одеса пункт приймання вторсировини – Metro Waste Collection Point.

Особливістю цього пункту є те, що кожен кілограм вторинної сировини має свою вартість та кожен відповідальний мешканець Одеси зможе не лише подбати про довкілля, а й отримати за сировину, яку здасть на повторну переробку, фінансову винагороду від партнера проекту – ТОВ «Тарсервіс» – компанії, що спеціалізується на заготівлі вторинної сировини та скляної тари.

Діяльність пункту приймання вторсировини базується на тому, що компанія «Тарсервіс» фактично «купує вторсировину за ринковими цінами», тим самим мотивуючи громадськість до роздільного збору, що має стане дієвим рішенням у популяризації сортування відходів серед мешканців міста Одеси.

Пункт приймає скляні пляшки (прим. – цілі) для повторного використанням за призначенням, а також макулатуру різних видів, поліетилен, ПЕТ пляшки, алюмінієві банки та склобій.

«Професійний приймальник вторсировини допоможе кожному розібратися, що приймається, а що ні. Пункт працює щоденно з 7:00 до 16:00», – ідеться у повідомленні Metro.

Waste Collection Point знаходиться в ТЦ METRO за адресою: Одеса, пр. Небесної Сотні, 101-M.

Читайте також:

фото: Metro Cash & Carry Ukraine