Концерти

Грудень 2017

Україна, Київ. Різдвяний концерт обдарованих дітей в будинку освіти і мистецтва «Майстер Клас».

Фото

 

 

 

 

 

Жовтень 2017

Швеція, Стокгольм (Музікаліска). Перший в Скандинавії фестиваль української музики «Переосмислюючи Європу: Україна», виступи обдарованих дітей: скрипальок Анни і Софії Кисляк,

скрипаля Назара Плиски, гобоїста Степана Сивохіпа та піаніста Максима Шарпаря в рамках гала-концерту у супроводі оркестру INSO-Lviv, виступ Максима Шарпаря в дуеті з відомою україсько-шведською піаністкою Наталєю Пасічник.

Відео-1 Відео-2

 

Грудень 2016

Різдвяний концерт обдарованих дітей у Art Ukraine Gallary (Київ).

Відео

 

 

 

 

 

Серпень 2016

Латвія, Рига (Велика Гільдія). Концерт обдарованих дітей-переселенців “Цінність майбутнього” до 25-ї річниці Дня Незалежності України за участю відомої української скрипальки Богдани Півненко.

 

 

 

 

Червень 2016

Польща, Краков, Закопане. Польське турнеобдарованих українських дітей за участю відомої української скрипальки Богдани Півненко.

 

Березень 2016

Швейцарія, Давос (Всесвітній комунікаційний форум). Концерт Максима Шарпаря (14 років) в дуеті з відомою українською скрипалькою Богданою Півненко на гала-вечері премії Комунікації для майбутнього, де Responsible Future відзначили дипломом в категорії «Цінність майбутнього».

Фото Відео

 

 

 

 

Лютий 2016

Україна, Київ. Концерт «Музика миру» в рамках міжнародної конференції «Стратегічна філантропія: мистецтво змінювати світ».

 

 

 

 

 

Грудень 2015

Україна, Київ. Різдвяний концерт обдарованих дітей в будинку освіти і мистецтва «Майстер Клас».

Фото

Жовтень 2015

Австрія, Відень (готель Захер). Концерт Христини Михайліченко (10 років) на прийнятті ЮФ «Василь Кісіль і Партнери» в рамках конференції Міжнародної асоціації юристів.

Фото

Червень 2015

США. Американське турне обдарованих дітей за участю відомого бельгійсько-українського піаніста Дмитра Суховієнка: Нью-Йорк (постійне предстваництво України в ООН), Вашингтон (штаб-квартира Світового Банку), Александрія.

Відео Фото

 

 

 

Травень 2015

Франція, Бельгія. Європейське турне обдарованих дітей-переселенців за участю відомого бельгійсько-українського піаніста Дмитра Суховієнка: Париж (Корто), Брюссель (Бозар), Американська школа Брюсселю, Брюгге (Консерваторія), Антверпен.

 

affiche concert ukraine_Paris

affiche concert ukraine_Brugge

 

 

Квітень 2015

Україна, Львівська обласна філармонія. Концерт обдарованих дітей зі Сходу України та Криму «Заради майбутнього України».

Відео

Грудень 2014

Україна, Київ. Різдвяний концерт обдарованих дітей в будинку освіти і мистецтва «Майстер Клас».

Відео

Жовтень 2014

Україна, Київ (Fairmont Grand Hotel). Концерт класичної музики обдарованых дітей-переселенців з Донбасу і Криму за участю відомої української скрипальки Богдани Півненко у супроводі оркестру солістів «Київська Камерата» для гостей ЮФ «Василь Кісіль і Партнери».

Відео

Comments are closed.