Эко-сумка текстильная

Киян закликають приєднатися до акції «День без поліетилену»

У рамках Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів, що проходить 3 липня 2019 року, влада Києва запрошує всіх небайдужих киян долучитися до всесвітньої акції «День без поліетилену».

«Саме в цей день, 3 липня, спробуйте повністю відмовитися від пластикових пакетів. Візьміть екоторбинку, паперовий пакет чи навіть модну плетену сумку «авоську». Чудова та безпечна для довкілля альтернатива. Інформуйте друзів, викладайте фото до соціальних мереж – просувайте ідею «екологічного» способу життя», – закликав начальник Управління екології та природних ресурсів Києва Андрій Мальований.

Долучитися до акції, яка проводиться за сприяння Програми розвитку ООН, можуть усі охочі – як споживачі, громадські організації, так і супермаркети, магазини, ринки та інші торгові точки.

За даними ООН, щороку у світі використовують 5 трильйонів поліетиленових торбинок. При цьому кожного ж року до океану потрапляє 8 мільйонів тонн пластикової тари – в тому числі, й пакетів.

Ваша компанія вже розробила стратегію сталого розвитку і є екологічно відповідальною? Ми допоможемо!

Нагадаємо, що в Україні вже не вперше відмовляються від пластику. Жителі українських міст час від часу проводять день, коли замість пакетів використовують паперові чи багаторазові торбинки. Їх підтримують великі торговельні мережі.

Наразі у Верховній Раді зареєстровано три законопроекти, які передбачають обмеження використання пластикових пакетів в Україні.

День без полиэтиленовых пакетов

Ціль 12. Відповідальне споживання і виробництво