Прекрасный Китай

Китай будує екологічну цивілізацію на острові Хайнань

У провінції Хайнань, що на півдні Китаю, почали здійснювати план зі створення державної пілотної зони екологічної цивілізації. Передбачається створення нової моделі модернізованого розвитку Китаю, що характеризується гармонійним співіснуванням людини і природи, а також відкриття «хайнаньскої сторінки» в реалізації концепції «Прекрасний Китай».

Відповідно до плану, за інформацією агенції Сіньхуа, острів Хайнань буде перетворено на зону зі зразковим станом навколишнього середовища і високою ефективністю використання ресурсів – за цими критеріями Китай хоче посісти лідируючі позиції у світі.

Створення пілотної зони передбачає формування систем будівництва екологічної цивілізації, оптимізацію просторового розподілу на території, забезпечення координованого розвитку і охорони суші та моря, поліпшення якості навколишнього середовища і підвищення ефективності ресурсного використання. Також буде докладено зусиль для розуміння цінності екологічних продуктів і поширення ековиробництв і «зеленого» способу життя.

Фото: Unsplash