натуральный мех

Каліфорнія – перший штат США, де заборонили продаж хутра

Губернатор Каліфорнії Гавін Ньюсом підписав законопроект, що забороняє продаж і виробництво хутряних виробів у цьому штаті США. Заборона поширюватиметься на одяг, взуття та сумки. Вона набуває чинності з 2023 року.

Захисники тварин назівають день підписання документу «історичним для тварин» в Каліфорнії, у тому числі для тих, кого змусили виступати в цирках. Адже губернатор також підписав ряд інших законопроектів, спрямованих на запобігання жорстокому поводженню з тваринами.

Один із законодавчих актів забороняє використання тварин, таких як тигри і слони, в цирках. Інший забороняє полювати на червону рись, захищає коней від забою.

https://twitter.com/peta/status/1183858774110543872

Каліфорнія наслідує приклад деяких найбільших міст, включаючи Лос-Анджелес, Сан-Франциско і Берклі. Відповідні заборони на продаж хутра також ухвалені в Нью-Йорку і на Гаваях, хоча вони ще не набули сили.

Нагадаємо, на початку року у Сербії набула чинності заборона на розведення та вбивство тварин для виробництва хутряних виробів, а у квітні 2019 року під тиском Німецького бюро захисту тварин у Німеччині припинила роботу остання хутрова звіроферма. Те саме стосується Більгії, Чехії, Люксембургу тощо.