HP воліє підвищити різноманітність технічної галузі

Компания Hewlett-Packard (HP) має на меті подвоїти до 2025 року кількість людей із темним кольором шкіри і афроамериканців на керівних посадах. Загалом вона прагне підвищити різноманітність технічної галузі і зробити її більш справедливою і інклюзивної до 2030 року.

Нині компанія вживає заходи для створення вимірюваного та сталого впливу на своїх працівників, галузь, співтовариство і планету. Зокрема, використовуючи стратегії різноманітності, рівноправності та відкритості персоналу. Також прискорює цю роботу за допомогою робочої групи HP з расової рівності та соціальної справедливості.

Група, яку очолюють працівники, визначає і реалізовує найбільші можливості, які є у компанії для забезпечення сталого впливу на расову рівність, працюючи за трьома основними сферами: люди, промисловість, а також місцевий і національний вплив.

У минулому році 63% працівників HP у США були з недопредставлених груп (у порівнянні з 57% у 2018 році), серед яких – жінки, етнічні меншини, ветерани та люд з інвалідністю. До складу ради директорів HP, що складається з 12 членів, входять 42% жінок і 58% представників расових меншин, що робить її одним із найрізноманітніших у Сполучених Штатах. Але HP прагне робити більше, зокрема, заохочуючи нові таланти в HBCU, коледжах і університетах для темношкірих.

Читати також: