зарядки для электрокаров

Британські оператори відкривають свої мережі для водіїв електромобілів

Провайдери зарядних технологій для електромобілів (EV) і оператори мереж підписують лист про наміри відкрити свої мережі для водіїв електромобілів у Великобританії. Вона об’єднує Allego, EVBox, NewMotion, Chargemap, ChargePoint, Charge4Europe, Engenie, Franklin Energy і Travelcard, зобов’язуючи компанії укласти роумінгове партнерство до кінця року.

За інформацією BusinessGreen, угода означатиме, що водіям електромобілів у Великобританії потрібно тільки одна реєстрація для доступу до зарядних станцій, якими управляє будь-яка з компаній-підписантів. Мережі також обслуговуватимуть передплатників один одного і обмінюватимуться даними щодо зарядних станцій, щоб усі водії могли бачити, де і яка точка зарядки є доступною і скільки коштуватиме сеанс зарядки.

Угода ґрунтується на Open Charge Point Interface, стандартизованому протоколі з відкритим вихідним кодом, який широко використовується в зарядної промисловості по всій Європі і сприяє значному прискоренню впровадження електромобілів на континенті.

Компанії, які підписалися на цей лист, заявили, що вони вітали б приєднання до ініціативи інших операторів і постачальників послуг мобільного зв’язку.

Уряд Великобританії раніше дав зрозуміти після скарг водіїв електромобілів, що хоче бачити співпрацю в секторі зарядних мереж, який швидко розвиваються. Урядовці заявили, що також безконтактні платежі мають пропонуватися в якості стандартних сервісів і закликали розширити роумінгові угоди.

За прогнозами аналітиків, до кінця 2022 року в країні буде не менше мільйона електромобілів.

Читайте також:

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» незабаром відкриють паркомісця зі встановленими зарядками для електромобілів

Bosch пропонує швидкий пошук зарядних станцій для електрокарів

Електрокари в Україні позначать зеленими номерами і запровадять знаки

фото: ChargePoint