Приложения для заправочных станций электрокаров

Bosch пропонує швидкий пошук зарядних станцій для електрокарів

Компанія Bosch спільно з одним із найпопулярніших сервісів пошуку АЗС clever-tanken.de надає власникам електромобілів у Німеччині єдину точку доступу і оплати для зарядних станцій різних операторів.

Створений у рамках проекту Clever Laden мобільний додаток інформуватиме водіїв не тільки про ціни на бензин, дизельне паливо і скраплений газ, але й про розташування і ціни на енергію на зарядних станціях для електромобілів по всій Німеччині. Новий сервіс вже сьогодні дозволяє здійснювати пошук серед 11 500 зарядних станцій.

Уряди країн і компанії запроваджують різноманітні програми та пільги, щоб стимулювати електромобільність і розвиток зарядної інфраструктури

Фільтри в додатку сортують місця зарядки за доступністю, зарядною ємністю та типами роз’ємів для підключення електромобілів різних виробників. Крім того, додаток оптимізує процес зарядки за допомогою єдиної системи доступу і оплати.

«Ми сподіваємося, що проект сприятиме зростанню інтересу водіїв до електромобілів», – прокоментував Штеффен Бок, засновник і генеральний директор clever-tanken.de.

Нагадаємо, що Німеччина готова припинити продажі бензинових і дизельних автомобілів до 2030 року, Франція − до 2040 року, а Великобританія оголосила про плани досягти нульової емісії вихлопних газів до 2050 року. Втім найбільш рішуче налаштована Норвегія, яка хоче повністю перейти на електротранспорт до 2025 року.

Фото: Bosch